Gėlių stilius

Nes mums patinka gėlės...

I.Į. "Gėlių stilius" buvo įkurta 2001 metais. Tiesa, tuomet tai buvo vienintelė mūsų parduotuvė, teikianti prekybos gėlėmis paslaugas. 

Ilgametė patirtis šiame sektoriuje užtikrino tai, kad esame savo srities profesionalai. Gebame surasti tinkamiausią ir originalų sprendimą būtent Jums. Jeigu turite savo idėjų, kurias norite paversti realybe, mes pažadame, kad jas įgyvendinsime!

Šiandien užsiimame mažmenine prekyba gėlių parduotuvėse, kuriose galite rasti skintų gėlių, puokščių, vazoninių gėlių, pateikti individualius užsakymus asmeninei šventei bei su florisčių pagalba įgyvendinti savo namų dekoravimo idėjas. Vykdome internetinę prekybą bei pristatome užsakymus į Jūsų namus. Dirbame ir su verslo klientais, kuriems teikiame ofiso patalpų dekoravimo bei nuolatines gėlių pristatymo šventėms, renginiams ar gimtadieniams paslaugas.

Stengiamės Jums pasiūlyti kuo įvairesnių ir įdomesnių idėjų, nuolat tobulėti, domėtis naujovėmis bei didinti asortimentą, kad kiekvienas galėtumėte atrasti tai, kas Jums keltų šypseną ir jaukumo jausmą bei priverstų kitus tai pajusti.

Ačiū, kad esate kartu!

DARBO LAIKAS

 

Dirbame kasdien 

9.00 - 21.00 val.

 

Dėl gėlių pristatymo ne darbo metu, prašome kreiptis nurodytais kontaktais

KONTAKTAI

El. paštas: info@geliustilius.lt

Tel: +37068752744

Rekvizitus rasite skiltyje "Kontaktai"

 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
0Pasirinktų prekių krepšelis: