top of page

PRISTATYMO SĄLYGOS

Turėdami profesionalių „Gėlių stilius“ salonų tinklą Vilniuje, jūsų užsakymą pristatyti galime per keletą valandų arba, esant poreikiui, jį galite atsiimti savarankiškai vienoje iš mūsų parduotuvių!

Bendra informacija: užsakymų pristatymą vykdome tik Vilniaus mieste. Jeigu pageidaujate pristatymo į kitą vietą, pavyzdžiui, Vilniaus rajoną, pristatymo sąlygos gali būti aptartos individualiai. Užsakymo atsiėmimas savarankiškai galimas tik „Gėlių stilius“ salone, esančiame Žirmūnų g. 2 PC "Iki Minskas" (įėjimas iš lauko pusės). Jeigu pageidaujate užsakymo pristatymo į kitą vietą arba atsiimti kitame (nei nurodyta) mūsų salone, prašome susisiekti nurodytais kontaktais. Sekmadienį užsakymų nepristatome (nebent tai šventinė diena).

Pristatymo kaina: pristatymo kaina Vilniaus mieste – 9EUR (su PVM), o atsiėmimas „Gėlių stilius“ salone – nemokamas. Pasirinkus gėlių pristatymą, atsiskaitymo lange kaina bus įtraukta automatiškai.

Pristatymo laikas: užsakymus pristatome:

  • Darbo dienomis nuo 9:00 iki 19:00val.

  • Šeštadieniais nuo 9:00 iki 15:00val.

  • Švenčių dienomis - visos dienos metu. Šventinę dieną užsakymą pristatome pagal galimybes, t.y. nebūtinai jūsų pageidaujamu laku.

  • Sekmadienį užsakymų nepristatome (nebent tai šventinė diena). 

Pateikus užsakymą iki 16val., pristatymas įvykdomas tą pačią dieną (jeigu nėra pageidaujama kitaip). Artėjant švenčių dienoms, dėl padidėjančio užsakymo kiekio, rekomenduojame užsakymą pateikti iš anksto. Atliekant užsakymą mūsų elektroninėje parduotuvėje, būsite prašomi pasirinkti norimą pristatymo/atsiėmimo salone datą ir laiką. Nors greičiausias galimas pristatymo laikas nuo užsakymo pateikimo yra 3 darbo valandos, o atsiėmimui salone užsakymas paruošiamas per 1 darbo valandą – visada atsižvelgiame į jūsų pageidaujamą laiką ir esant galimybei, stengiamės užsakymą pristatyti/paruošti kaip įmanoma greičiau. Jeigu pageidaujate kito (nenurodyto) pristatymo ar užsakymo atsiėmimo laiko, prašome susisiekti nurodytais kontaktais. Atkreipiame dėmesį, kad jūsų užsakymas specialiai gaminamas ir rezervuojamas užsakymo metu nurodytam laikui. Pakoregavus užsakymo laiką, užsakymas nebus perdaromas naujai. T.y. bus pristatomas tas pats užsakymas kurio nepavyko pristatyti nurodytu laiku.

Atvejai, kai negalime garantuoti itin tikslaus pristatymo laiko:

  • didžiųjų švenčių metu (Valentino diena, Moters diena, Motinos diena);

  • jei gėlės siunčiamos į ligoninę. Tokiu atveju, prašome nurodyti skyrių, palatos numerį, gavėjo vardą ir pavardę. Užsakymą paliekame registratūroje;

  • siunčiant gėles į viešbutį. Tokiu atveju, prašome nurodyti adresato kambario numerį ir vardą bei pavardę, kuriuo asmuo įregistruotas viešbučio klientų knygoje. Užsakymas paliekamas viešbučio priimamajame;

  • į pristatymo garantiją neįtrauktos tokios vietos kaip stovyklavietės, karinės bazės, laivai, jūrų uostai arba oro uostai.
     

Pristatymo adresas: prašome atidžiai patikrinti, ar įrašėte teisingą pristatymo vietos adresą (namo numerį, buto numerį, durų kodą), įskaitant gavėjo vardą ir telefono numerį. Mes negalime prisiimti atsakomybės už pavėluotą užsakymo įvykdymą arba jo neįvykdymą dėl neteisingai įrašyto arba įrašyto ne pilno adreso.

Jei gavėjo nurodytoje vietoje nėra, mėginsime vėliau paskambinti gavėjui telefonu. Jei negalime pristatyti gėlių ar susisiekti su gavėju per 6 val. po pirmojo mėginimo įteikti gavėjui siunčiamą užsakymą, tuomet pranešime jums apie neįvykdytą užsakymą. Jei mums nepavyksta įvykdyti užsakymo, galime palikti gėles patikimai trečiajai šaliai (kaimynams, administratoriui, durininkui, laidotuvių namuose ir pan.), su sąlyga, kad gėlės būtų perduotos gavėjui. Tas pat pasakytina ir apie siunčiamus priedus (pvz., atvirukus, dovanas ir pan.), dėl kurių perdavimo kiekvienu atveju susitariama atskirai.

bottom of page